Minikurz

Objev své sabotéry

18.9. - 20.9.2023

vnitrnisaboteri

A máte pocit, že takhle je to normální, takhle by bylo vždy a jinak to ani nejde

Nyní v dospělosti nás však brzdí, dostávají nás do stále stejných nepříjemných situací a z dlouhodobého hlediska nám značně komplikují život.

Ve světě podvědomých tendencí, které si neuvědomujeme, ale které zásadně řídí náš život. 

Naše myšlení totiž může být náš nejlepší přítel, ale zároveň i náš největší nepřítel, který nás silně sabotuje

A tato samo-sabotáž je způsobena tendencemi, kterým říkáme vnitřní sabotéři

Tito sabotéři jsou něco jako NAŠI VNITŘNÍ NEPŘÁTELÉ

Představují set automatických návyků, které se tváří, že nám pomáhají (např. raději se tomu TEĎ vyhnu, ať mám klid, raději TEĎ řeknu ano, ať mám klid, raději to TEĎ dotáhnu k dokonalosti, ať mám pak klid atd.)

V dlouhodobém horizontu ale stojí proti našim vyšším zájmům

Tyto tendence se dělí celkem na 10 základních sabotérů, přičemž každého z nás běžně trápí několik z nich. 

Sabotéři vznikali v našem raném dětství a pomáhali nám emočně „přežít“ jako děti.

vnitrni_saboteri_17

Nyní v dospělosti nás však brzdí, dostávají nás do stále stejných nepříjemných situací a z dlouhodobého hlediska nám značně komplikují život.

Jsme Kristina Škrabalová a Jan Klapsiatým profesionálních koučů, a již několik let pomáháme lidem najít vnitřní klid a pohodu skrze práci s jejich vnitřními sabotéry.

Máme za sebou 2500+ hodin praxe se spokojenými klienty. A nyní chceme pomoci i Vám.

vnitrni_saboteri_18

Proto jestli chcete kvalitu svého života zlepšit, pojďte spolu s námi:

  • ZJISTIT, odkud se naše vlastní limity berou,
  • OBJEVIT, kdo jsou to vnitřní sabotéři a kolik jich vůbec je,
  • UVĚDOMIT SI, kde všude Vás sabotér drží zkrátka,
  • NAUČIT se, co s tím dál dělat, a především
  • PŘESTAT se takto SÁM dál SABOTOVAT.
vnitrni_saboteri_5

Objev své sabotéry

MINIKURZ
3 dny, 3 živá vysílání, 3 výzvy
v uzavřené skupině na Facebooku
18.9. - 20.9. 2023

vnitrnisaboteri

Cena minikurzu:

Ryze symbolická.

125,- Kč

Co o minikurzu řekli jeho účastníci?

Vzorečky, které jsou ukryté v našem podvědomí mají větší sílu než naše naučené vzorce chování. Pokud dojde ke krizi, vždy vítězí podvědomí nad vědomím. Váš minikurz mi v mnohém otevřel oči a ukázal, jak ty zaryté vzorce měnit. Díky.
Pavel Holý
veľmi vám ďakujem za tento mini kurz. Veľmi mi otvoril oči, nielen vo vnímaní mňa ale aj môjho okolia. Dáva odpovede na mnoho, prečo robíme, čo robíme a ako sa správame.
Lucia Struharňanská
Tehle minikurz byl fakt přínosný. Není den, kdy bych nevyužila techniky, které jsem se v něm naučila. Děkuji a doporučuji všem! 
Gábina V.
Děkuji za mini seminář! Díky tomuto miniseminari cítím vděčnost - cítím v sobě hlásek , který zpívá miluji život, cítím lehkost a pracují se sabotéry několikrát za den s tím co jsem se zde naucila, když je uvninam. Život je krásný a stojí za to žít. Dekuji sobě za ochotu s nimi se střetnout i když nyní čím častěji si je uvědomuji tak jsem ráda za to poznání a nebojuji s nimi, cítím více laskavosti k sobě i jiným. Děkuji cítím ten zpěv v sobě a to mě vede, že nepřestanu.
Iva Uhlířová
Už teď díky Vám, žiji více v přítomném okamžiku.  Dnes ráno v 6.15, jsem šla pomalu do práce, jinak chodím velmi rychle S láskou se dívala na stromy a vodu, která byla tak klidná. Děkuji mockrát, že jste mi připomněli v tomto hektickém a pro mě náročném čase, žít více v přítomnosti a soustředit se na lásku, sama k sobě a mít se ráda, taková jaká jsem i se všemi sabotéry. Přeji vám oběma krásný zbytek dne a pohodový večer.
Petra Siwoňová
Já už na sobě chvíli pracuju, kvůli sobě a svým dětem a tak . Některé informace pro mě nejsou zcela nové, ale minikurz mi přinesl i tak spoustu AHA momentů. Jako kdyby mě to najednou posunulo zas o něco dál. Určitě chci na zpřítomňování zapracovat, to je něco, co sice dělám, ale ne tak, jak bych mohla. Přitom pořád hledám, kde vzít víc času sama pro sebe s dvěma malými dětmi, a ono to vlastně jde všechno krásně skloubit i během dne. Ale je pravda, že jedna věc je si to uvědomit, druhá začít to žít. Takže asi se budu snažit trénovat a trénovat hlavně v klidových situacích, abych pak lépe zvládala ty těžké. Děkuji.
Andrea Kořínková
Tyhle čtyři dny mi daly víc, než kdejaké knížky nebo kurzy. Trochu jsem tomu ze začátku nevěřil, mí vlastní sabotéři se tomu bránili, ale musím uznat, že Vaše příklady a ukázky sabotérských jednání jsou fakt přesné. Bylo to pro mě velmi objevné, hodně jsem si díky tomu uvědomil.
Honza Studnička
Mám výbornou kávičku. Po velmi dlouhé době, možná snad prvně v životě, mám hluboký pocit, že se mám opravdu ráda taková, jaká jen. Dovolím si říct, že mi kurz změnil život už teď. Vzrostla mi sebejistota a důvěra v život. Pocit síly, že existuje řešení, a ta energie, která z toho plyne, je boží. Ohromně se mi ulevilo. Díky.​
Michaela Klampflová
Chci Vám ze srdce poděkovat za Váš minikurz. Odpověděla jsem si na mnoho otázek v sobě. Poznala svůj další střípek ze své celkové skládanky. Objevili se mi nové vhledy skrze napojení se na Mudrce. Kompas už VÍ kde je SEVER. Díky . Bylo mi ctí a věřím že v budoucnu se střetneme živě bez podmínek. Viva ať žijeme a ať Láska nás provází na každém kroku
Eleanor Alexis
Dobré to bylo. Výstižné, trefné. Fakt mi to dalo hodně k zamyšlení. A vy dva jste dobrá dvojka. Jste dobře vyvážení, dobře se doplňujete. Moc díky za otevření úplně nových obzorů.​
Marek Kajnar
Já mám "klik" také za sebou Boj sice byl, ale čekala bych větší. Těch pár dnů s Vámi mi dalo tolik, že do toho jdu (já si třeba začala v práci jen tak pískat, dříve jsem spíš zatínala zuby). V sobotu slavila nejmladší s kamarády a spolužáky své osmé narozeninky. Já při přípravách zažívala radost, že už tolik nenaslouchám vyhýbači a perfekcionistovi, že jsem všechno stíhala, jenže jak to gradovalo, už mi to tolik nešlo... dort musel být perfektní a raději rovnou dva, ať si vyberou a tak dále :))) Já si ale i tak méně vyčítala a cítila jsem v zádech mudrce. Všechno dopadlo skvěle, Všem se to moc líbilo, dorty, dárky, soutěže, hromady ovoce, sluníčko a mně hlavně blažené usínání oslavence. Teď se ale těším na posilující kurz, mudrce a Vás dva modré anděly. Ještě mám před sebou kus cesty k zvládnutí svých špatných rádců.
Ivana Hrušková
Dovolte mi tímto poděkovat za mnoho momentů, rad a trefných úvah zde. Své sabotéry již pozoruju a likviduju delší čas. Teď díky vám mají i svá jména, prioritou mi nyní bude usměrnit Potěšitelku do patřičných mezí. Jste skvělí, občas jsem se cítila z toho odhazování psychobalastu z sebe jako když jsme včera stříhali ovečky. DO NAHA, tj. bez ochranných masek, bez nadbytečné "vlněné" izolace. Protože teď, díky vám a díky mudrci, o kterém jste mluvili a seznámili mě s ním, je už potřebovat nebudu.
Jarka Sedláková
Děkuji za úžasný mini kurz, za každé slovo, úsměv a energii, kterou jsou do toho vložili a posunuli nám všem tady.
Veronika Kufová
Pěkný den, Kristýno a Honzo. Chci říct, že váš kurz mi opravdu otevírá oči a ta chuť na sobě pracovat je o to větší 😊. Moc děkuji za váš čas a tenhle kurz.
Jitka Subotová
Dokonale jsem díky vám pochopila svého hyperúzkostlivého... Sabotéři nás opravdu provázejí všude! Moc děkuju za super představení toho, co všechno nás podvědomě ovlivňuje a jak to měnit. Jste skvělý!
Denisa As
Děkuji..tohle právě jsem teď potřebovala slyšet! Někteří sabotéři se mne zase snažili převálcovat a díky vám jsem se včas zabrzdila 👍
Silvana Urbanová