Zvládni své
vnitřní sabotéry

Buďte vklidu, ukotvení v teď a tady i v životě plném změn, tlaků a požadavků.

Chcete mít

vnitrni_saboteri_logo

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli "ANO", pak je pro Vás nejvyšší čas naučit se pracovat s Vašimi

VNITŘNÍMI SABOTÉRY

Sabotéři jsou něco jako záškodníci, kteří nám úspěšně brání v tom prožívat život v klidu a radosti.

Jsou to naše vlastní myšlenkové tendence, na základě kterých se rozhodujeme a skrze které filtrujeme naši realitu. 

A náš život se na základě toho dá jednoduše rozdělit na dva scénáře: buď JSME V POHODĚ anebo se SABOTUJEME.

My se však můžeme naučit tyto sabotéry ovládat,
vědomě využívat nastavení vnitřního mudrce
a tím pádem prožívat naši realitu skrze kreativitu, svobodu a nadhled. 

A přesně toto Vás naučíme v programu
Zvládni své sabotéry

vnitrni_saboteri_12

Naše sabotérské tendence se dělí na 10 základních typů:  

Díky našemu programu nejenže

A díky tomu

Ale hlavně

vnitrni_saboteri_13
vnitrni_saboteri_3

V rámci programu Vás čeká

Jak bude program probíhat?

  • program začínáme všichni společně v pondělí 13.2.2023, kdy se Vám otevře členská sekce kurzu a uvolní první videolekce;
  • následovat bude čtvrteční živé Q&A setkání na zoomu, kde bude možnost si živě dovysvětlit, co zaznělo ve videolekci, a zároveň odpovědět na Vaše otázky nebo nasdílet naše tipy a zkušenosti z praxe;
  • vždy v pondělí se pak uvolní nová videolekce, po které bude následovat další živé setkání na zoomu ve čtvrtek;
  • k tomu bude otevřena speciální facebooková skupina, kde budeme v průběhu celého programu v průběžném kontaktu, a kde bude možnost sdílet své pokroky, výzvy, úvahy a ptát se na doplňující dotazy;
  • program bude zakončen posledním živým zoom setkáním osmý týden kurzu, kde Vás podpoříme živě finálními tipy a triky pro Vaši vlastní úspěšnou práci se sabotéry.

CENA PROGRAMU: 9.990,- Kč

Anebo chcete víc? 

Pro ty z Vás, kteří se do toho chcete ponořit hlouběji, nabízíme 

 variantu PREMIUM

varianta Premium zahrnuje:

Cena varianty Premium: 11.500,- Kč

Chcete ještě víc? 

V tom případě pro Vás máme nachystanou 

 variantu VIP

varianta VIP zahrnuje:

Cena varianty VIP: 15.000,- Kč

Co o práci s vnitřními sabotéry řekli předchozí účastníci kurzu?

Vojta Václavík, IT specialista

Darina Husáková, koučka a lektorka EVVO

Tento kurz mi dal iný pohľad na moje správanie, ktorému nerozumiem. Respektíve rozumiem, ale neviem, prečo sa mi dejú. Veľa vecí je hlavne z výchovy a okolia, ktoré bolo väčšinou toxické a ja som sa mu vždy podriadil. To vyburcovalo mojich troch sabotérov, ale už sa ich snažím najskôr všimnúť a následne porozumieť, prečo sa zase aktivuje. Zprítomňovanie mi pomáha pri mojich vtieravých myšlienkách a nastoluje relatívny kľud. Nie je to ešte ideálne, ale aspoň som dostal návod, ako na to a aj keď to nerobím 100perc, aspoň sa o to snažím a to mi dáva silu do života, ktorý chcem zmeniť nielen pre mňa samotného.
Peter Tokarčík
IBM Client Innovation Centre
Chtěla bych moc poděkovat a pochválit za kurz o sabotérech. Mnohé jsem se o nich dozvěděla, i o těch, které mám v menším vydání a jak je použít a co mohou i v menším množství způsobit, a především jak zacházet se soudcem a mudrcem. Měla jsem pocit setkávání s přáteli a ráda se s Vámi zase někde potkám, třeba i "naživo". Kombinace Kristininy energie a klidné moudrosti Honzy byla skvělá a doufám, že zažiju nějakou další jejich společnou akci. Bude se mi po vás všech stýskat.
Milena Opatrná
soudkyně

Michaela Onemichlová

Libuše Bučková

Co mi kurz dal? Čas intenzivně věnovaný sobě a práci na sobě. Vnitřní přenastavení. Co mi vzal? Čas na prokrastinaci, nechuť konat a řešit, pocit totálního zamrznutí a bezvýchodnosti některých situací. Dopady: Jemná změna vnitřního přenastavení. Rozpohybování se. Jiný rytmus týdne, dne. Překročení komfortní zóny v rámci práce ve skupině- komentáře, videa. Před pár měsíci bych byla jen ten tichý pozorovatel v pozadí a nezapojovala bych se. Větší klid. Odstup od situací. Umenšení soudce. Zvědomování a zastavování sabotérů a negativních myšlenek a cyklení se v nich. Zastavování zahlcování se informacemi. Mohu se mít ráda za jakýchkoliv okolností. Se sabotéry se mohu dohodnout a dosytit jejich potřeby tak, aby neškodili a spolupracovali. Problémy a události mají řešení. Nemusím ho najít hned. Chuť ho nacházet. Velmi dobrý pocit ze soustavné práce a dotažení kurzu do konce. Může to být i zábava. Jasně, rezervy jsou a je potřeba pokračovat. Velké ocenění za bezpečí a pohodu ve skupině, za vaši opravdovost, jedinečnost, humor a pochopení.
Lenka Vojčeková
Kurz je skvelý, vy dvaja ste výborní, objavujem svojho mudrca a sabotéri už tiahnu preč:) Ďakujem, že ste tu pre mňa!
Katarína Visnovcova
Moje VELKE podekovani za to, s jakou energii a motivaci jste vedli kurz Saboteru! Taky klobouk dolu za vasi technickou/organizacni podporu,videa, FB skupiny, Workbook.. atd. Pro me mela nejvetsi silu ta skupina na Zoomu - i pres ten FB to dle me celkem bezelo, ale ziva vysilani (co ja jsme casto mela az ze zaznamu vecer) byly pro me nejsilnejsi - i videa se mnou rezonovala a byla uzitecna. To, ze vy 2 se krasne doplnujete (stylove, nastavenim...) - uz padlo na FB a ja to jen podtrhuju. Díky.
Bára Stemper Bauerová
Díky vašemu kurzu o sabotérech a těmto příspévkům se zvědomňuji a vědomě žiji TADY A TEĎ a opravdu to funguje. Kromě "společenských" problémů se mi nakupily i nepříjemné osobní a zvládám je. Zůstávám "nad věcí". Ještě před čtvrt rokem bych s tím asi hodně bojovala. Takže moc děkuji
Silvana Urbanová:
Díky za kurz. Moje hlavní aha momenty: že jde dělat osobní rozvoj bez nesmyslů kolem, srozumitelně, selským rozumem a velmi přirozeně. A že práce se sebou má ještě další podkapitolu - vliv prostředí a že s ním jde rozumně pracovat. No a pak to připomenutí, že se máme mít rádi. Díky.
Jakub Weiser
Ten čas ale letí... Ve zpětném zrcátku ... byla to pro mne neuvěřitelná 8 týdenní "Pouť křivých koutů koryt s pádem do moří..." Ale vážně. Mám teď fofr. Dostávám se z té lepkové anemie a stěhuji se k rodičům na Moravu=krok z toxického prostředí, bo "Prostředí vždy vyhrává!" Byl to boj na který jsem soustředila všechny síly, tak jsem sdílení trochu zanedbávala. Před 8 týdny jsem byla hromádka neštěstí, dnes je mi mnohem lépe a těším se na to, co mi život v mém rodné městě nabídne. On zase nějaký mrak přijde, ale nebojím se. (K těm "Modrým Andělům"... já si Vás tak nazvala, díky té jedné shodě s modrými triky v minikurzu. A dnes jsem googlila, co mi to připomíná a koukám: "Potřebujete Modrého Anděla? Nemůžete nebo nechcete řídit? Nemusíte riskovat svůj řidičák, nehodu ani nic dalšího. Bezpečně převezeme Vás i Váš vůz!"😂Ano já Vás potřebovala. Velké Díky mí Modří Andělé, kteří mi zvěstovali, že když budu chtít, uvidím světlo na konci tunelu a pak mám usadit sabotéry a ten svůj zadek zvednout a jít!!! ...Má cesta po světě je zcela má a celá ... jak před sebou bych kulil klubko chtění ... je druhým koncem svíjel do sebezapření, tak celá vždy mi zůstane. Však přímá není. Pouť křivých koutů koryt s pádem do moří..." (Jan Kameník - Cesta ❤) Díky všem sdílným! A hezké zítří všem!!!
Ivana Hrušková
Moc jsem si to s vámi užila 🙂 Osobně se mi líbilo, že videa nebyla příliš dlouhá a ani složitá na pochopení - bylo to dělané takovou lidskou a velmi dobře uchopitelnou formou. Ocenila jsem, že z kurzu měl díky vám člověk pocit "všichni jsme jenom lidi" a i my zažíváme někdy náročnější momenty se sabotéry, ale už víme jak na ně. To, že to nebylo ezo a že jsme se společně mohli zasmát. Super bylo když jste s námi sdíleli i tady vaše situace ze života, jak jste na ně reagovali díky mudrcovi a jak se chovali vaši sabotéři. Hodně jsem si užívala, když se Kristina během zoomu rozpovídala při reakci na nějakou naší otázku - moc se mi líbilo, že to šlo do hloubky a člověk si to velmi živě dokázal představit. A taky jsem si zamilovala příběhu od Honzy "Kdo ví, co je špatné a co je dobré", který si často ve svém životě od té doby připomínám.
Kamila Rybová

Kdo jsme?

Kristina Škrabalová

Kristina vystudovala práva na Karlově Univerzitě a nastoupila do prestižní advokátní kanceláře. Tam na základě maximálního vytížení kompletně vyhořela a jako třešnička na dortu se jí rozpadl její dlouhodobý vztah. V krátké době tak přišla o všechno, co tvořilo její tehdejší realitu. A přišla na to, že tady něco nehraje

Tak se sbalila a odjela do Asie. Nejdřív žila ve Vietnamu, pak se přestěhovala do Himalájí. Tam učila v místní škole a postupně objevovala základy toho, jaké principy vedou k naplněnému a radostnému životu. 

Pak se vrátila do Evropy, absolvovala mezinárodní koučovací výcvik a od té doby ukazuje ostatním, jak dojít ke svým cílům, jak efektivně rozpouštět vlastní limity a jak stavět zdravé základy spokojeného života.

Díky vědomé práci se svými hlavními sabotéry perfekcionistou a hyperdosahovačem si mnohem lépe hlídá své náročné pracovní tempo a místo původního přepracování a zahlcení si reálně tvoří udržitelný life-work balance.

kristina_skrabalova
jan_klapsia

Jan Klapsia

Honza je profesionální kouč, mentor a mental fitness trenér soustřeďující se na koučování v menších a středních firmách a zájemce o osobní růst. Zaměřuje se na talenty, týmové koučování, vztahy a work-life balance.

Je to bývalý technolog, stratég, technický ředitel i ředitel.

Honza je učící se typ, který miluje vzdělávání se a skládá všechny informace a zkušenosti do jednoho obrazu osobního růstu.

Považuje se za člověka, co umí vyslyšet a slyší i to “mezi řádky”, díky čemuž dokáže objevit opravdovou příčinu problému.

Je to hudebník milující rytmus a houpavý groove, který je zároveň na cestě za moudrostí, mudrcovstvím, duchovním růstem.

Má čtyři děti, je podruhé ženatý, a když zrovna nekoučuje a nehraje na kytaru, pomáhá své ženě starat se o koně, které mají ve stáji vedle domu.

Jan Klapsia

Proč Vás chceme naučit
pracovat s Vašimi sabotéry?

Jsme tým profesionálních odborníků v oblasti osobního rozvoje se zkušeností 1500+ hodin reálné práce s klienty.

Potkali jsme se ve výcviku Pozitivní inteligence u Shirzada Chamine, kde jsme se učili základy práce s vnitřními sabotéry a oba byli výsledky této metody nadšení. Záleží nám proto na tom, abychom mohli dál předávat tento návod na jednoduchý trénink k tomu, jak získat ukotvení, stabilitu, pocit klidu a větší nadhled v životě plném změn, tlaků a neustálých požadavků.

Chceme, aby naši klienti byli v pohodě za jakékoliv situace a zvládali změny s nadhledem. A k tomu využíváme hned několik nástrojů z oblasti koučinku a mental fitness.

Protože ano, taky s námi kdysi naši vnitřní sabotéři házeli jako s pytlem obilí. A občas se o to ještě někdy snaží. Ale díky metodám, které jsme se naučili, a které s Vámi chceme sdílet, jsme víc a víc opravdovými pány svého života. A kvalita našich životů se mnohonásobně zlepšila. 

Protože naše sabotérské myšlenky už neovládají nás. Ale my ovládáme je. A to Vás chceme naučit. 

vnitrni_saboteri_16
vnitrni_saboteri_19-2

Ano, to mi dává smysl.
Jdu do toho.

Těšíme se na Vás v kurzu!