Zvládni své
vnitřní sabotéry

Buďte vklidu, ukotvení v teď a tady i v životě plném změn, tlaků a požadavků.

Chcete mít

vnitrni_saboteri_logo

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli "ANO", pak je pro Vás nejvyšší čas naučit se pracovat s Vašimi

VNITŘNÍMI SABOTÉRY

Sabotéři jsou něco jako záškodníci, kteří nám úspěšně brání v tom prožívat život v klidu a radosti.

Jsou to naše vlastní myšlenkové tendence, na základě kterých se rozhodujeme a skrze které filtrujeme naši realitu. 

A náš život se na základě toho dá jednoduše rozdělit na dva scénáře: buď JSME V POHODĚ anebo se SABOTUJEME.

My se však můžeme naučit tyto sabotéry ovládat,
vědomě využívat nastavení vnitřního mudrce
a tím pádem prožívat naši realitu skrze kreativitu, svobodu a nadhled. 

A přesně toto Vás naučíme v programu
Zvládni své sabotéry

vnitrni_saboteri_12

Naše sabotérské tendence se dělí na 10 základních typů:  

Díky našemu programu nejenže

A díky tomu

Ale hlavně

vnitrni_saboteri_13
vnitrni_saboteri_3

Díky našemu programu nejenže

Jak bude program probíhat?

  • program začínáme všichni společně v pondělí 20.6.2022, kdy se Vám otevře členská sekce kurzu a uvolní první videolekce;
  • následovat bude čtvrteční živé Q&A setkání na zoomu, kde bude možnost si živě dovysvětlit, co zaznělo ve videolekci, a zároveň odpovědět na Vaše otázky nebo nasdílet naše tipy a zkušenosti z praxe;
  • vždy v pondělí se pak uvolní nová videolekce, po které bude následovat další živé setkání na zoomu ve čtvrtek;
  • k tomu bude otevřena speciální facebooková skupina, kde budeme v průběhu celého programu v průběžném kontaktu, a kde bude možnost sdílet své pokroky, výzvy, úvahy a ptát se na doplňující dotazy;
  • program bude zakončen posledním živým zoom setkáním osmý týden kurzu, kde Vás podpoříme živě finálními tipy a triky pro Vaši vlastní úspěšnou práci se sabotéry.

CENA PROGRAMU: 8.990,- Kč

Brány programu otevíráme 20.6.2022

Co o práci s vnitřními sabotéry řekli předchozí účastníci kurzu?

Vojta Václavík, IT specialista

Darina Husáková, koučka a lektorka EVVO

Tento kurz mi dal iný pohľad na moje správanie, ktorému nerozumiem. Respektíve rozumiem, ale neviem, prečo sa mi dejú. Veľa vecí je hlavne z výchovy a okolia, ktoré bolo väčšinou toxické a ja som sa mu vždy podriadil. To vyburcovalo mojich troch sabotérov, ale už sa ich snažím najskôr všimnúť a následne porozumieť, prečo sa zase aktivuje. Zprítomňovanie mi pomáha pri mojich vtieravých myšlienkách a nastoluje relatívny kľud. Nie je to ešte ideálne, ale aspoň som dostal návod, ako na to a aj keď to nerobím 100perc, aspoň sa o to snažím a to mi dáva silu do života, ktorý chcem zmeniť nielen pre mňa samotného.
Peter Tokarčík
IBM Client Innovation Centre
Chtěla bych moc poděkovat a pochválit za kurz o sabotérech. Mnohé jsem se o nich dozvěděla, i o těch, které mám v menším vydání a jak je použít a co mohou i v menším množství způsobit, a především jak zacházet se soudcem a mudrcem. Měla jsem pocit setkávání s přáteli a ráda se s Vámi zase někde potkám, třeba i "naživo". Kombinace Kristininy energie a klidné moudrosti Honzy byla skvělá a doufám, že zažiju nějakou další jejich společnou akci. Bude se mi po vás všech stýskat.
Milena Opatrná
soudkyně

Kdo jsme?

Kristina Škrabalová

Kristina vystudovala práva na Karlově Univerzitě a nastoupila do prestižní advokátní kanceláře. Tam na základě maximálního vytížení kompletně vyhořela a jako třešnička na dortu se jí rozpadl její dlouhodobý vztah. V krátké době tak přišla o všechno, co tvořilo její tehdejší realitu. A přišla na to, že tady něco nehraje

Tak se sbalila a odjela do Asie. Nejdřív žila ve Vietnamu, pak se přestěhovala do Himalájí. Tam učila v místní škole a postupně objevovala základy toho, jaké principy vedou k naplněnému a radostnému životu. 

Pak se vrátila do Evropy, absolvovala mezinárodní koučovací výcvik a od té doby ukazuje ostatním, jak dojít ke svým cílům, jak efektivně rozpouštět vlastní limity a jak stavět zdravé základy spokojeného života.

Díky vědomé práci se svými hlavními sabotéry perfekcionistou a hyperdosahovačem si mnohem lépe hlídá své náročné pracovní tempo a místo původního přepracování a zahlcení si reálně tvoří udržitelný life-work balance.

kristina_skrabalova

Jan Klapsia

jan_klapsia

Honza je profesionální kouč, mentor a mental fitness trenér soustřeďující se na koučování v menších a středních firmách a zájemce o osobní růst. Zaměřuje se na talenty, týmové koučování, vztahy a work-life balance.

Je to bývalý technolog, stratég, technický ředitel i ředitel.

Honza je učící se typ, který miluje vzdělávání se a skládá všechny informace a zkušenosti do jednoho obrazu osobního růstu.

Považuje se za člověka, co umí vyslyšet a slyší i to “mezi řádky”, díky čemuž dokáže objevit opravdovou příčinu problému.

Je to hudebník milující rytmus a houpavý groove, který je zároveň na cestě za moudrostí, mudrcovstvím, duchovním růstem.

Má čtyři děti, je podruhé ženatý, a když zrovna nekoučuje a nehraje na kytaru, pomáhá své ženě starat se o koně, které mají ve stáji vedle domu.

Proč Vás chceme naučit
pracovat s Vašimi sabotéry?

Jsme tým profesionálních odborníků v oblasti osobního rozvoje se zkušeností 1500+ hodin reálné práce s klienty.

Potkali jsme se ve výcviku Pozitivní inteligence u Shirzada Chamine, kde jsme se učili základy práce s vnitřními sabotéry a oba byli výsledky této metody nadšení. Záleží nám proto na tom, abychom mohli dál předávat tento návod na jednoduchý trénink k tomu, jak získat ukotvení, stabilitu, pocit klidu a větší nadhled v životě plném změn, tlaků a neustálých požadavků.

Chceme, aby naši klienti byli v pohodě za jakékoliv situace a zvládali změny s nadhledem. A k tomu využíváme hned několik nástrojů z oblasti koučinku a mental fitness.

Protože ano, taky s námi kdysi naši vnitřní sabotéři házeli jako s pytlem obilí. A občas se o to ještě někdy snaží. Ale díky metodám, které jsme se naučili, a které s Vámi chceme sdílet, jsme víc a víc opravdovými pány svého života. A kvalita našich životů se mnohonásobně zlepšila. 

Protože naše sabotérské myšlenky už neovládají nás. Ale my ovládáme je. A to Vás chceme naučit. 

vnitrni_saboteri_16
vnitrni_saboteri_19-2

Ano, to mi dává smysl