Zvládni své
vnitřní sabotéry

Buďte ukotvení v klidu i v životě plném změn, tlaků a požadavků.

Chcete mít

vnitrnisaboteri

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli "ANO",
pak je pro Vás nejvyšší čas naučit se pracovat s Vašimi

VNITŘNÍMI SABOTÉRY.

Sabotéři jsou něco jako záškodníci, kteří nám úspěšně brání v tom prožívat život v klidu a radosti.

Pořád nám tam totiž tlačí nějaké drama.

Jsou to naše vlastní myšlenkové tendence, které nám říkají, jak se máme cítit a jak máme dané situace interpretovat.

A my se na základě toho rozhodujeme a podle toho filtrujeme naši realitu. 

A náš život se na základě toho dá jednoduše rozdělit na dva scénáře: buď JSME V POHODĚ anebo se SABOTUJEME.

My se však můžeme naučit tyto sabotéry ovládat,
vědomě využívat nastavení vnitřního mudrce
a tím pádem prožívat naši realitu skrze kreativitu, svobodu a nadhled. 

A přesně toto Vás naučíme v programu

ZVLÁDNI SVÉ SABOTÉRY. 

vnitrni_saboteri_12

Naše sabotérské tendence se dělí na 10 základních typů.

A podle toho, jaká z těch tendencí je ta naše nejsilnější, podle toho prožíváme svůj život.

Takže někdo všude kolem sebe vidí samou NEDOKONALOST.

Někdo další všude vnímá samou NESPRAVEDLNOST 

Ten další má zase věčný pocit, že se nikdy nikomu NEZAVDĚČÍ

Někdo jiný pro změnu ve všem vidí samé RIZIKO A  NEBEZPEČÍ.

Ale ten další zase potřebuje mít všechno neustále POD KONTROLOU.

A tak dále, podle toho, jaký typ sabotéra je právě ten náš a jaký typ myšlenek nám neustále podsouvá.

Tento kurz mi dal iný pohľad na moje správanie, ktorému nerozumiem. Respektíve rozumiem, ale neviem, prečo sa mi dejú. Veľa vecí je hlavne z výchovy a okolia, ktoré bolo väčšinou toxické a ja som sa mu vždy podriadil. To vyburcovalo mojich troch sabotérov, ale už sa ich snažím najskôr všimnúť a následne porozumieť, prečo sa zase aktivuje. Zprítomňovanie mi pomáha pri mojich vtieravých myšlienkách a nastoluje relatívny kľud. Nie je to ešte ideálne, ale aspoň som dostal návod, ako na to a aj keď to nerobím 100perc, aspoň sa o to snažím a to mi dáva silu do života, ktorý chcem zmeniť nielen pre mňa samotného.
Peter Tokarčík
IBM Client Innovation Centre
Chtěla bych moc poděkovat a pochválit za kurz o sabotérech. Mnohé jsem se o nich dozvěděla, i o těch, které mám v menším vydání a jak je použít a co mohou i v menším množství způsobit, a především jak zacházet se soudcem a mudrcem. Měla jsem pocit setkávání s přáteli a ráda se s Vámi zase někde potkám, třeba i "naživo". Kombinace Kristininy energie a klidné moudrosti Honzy byla skvělá a doufám, že zažiju nějakou další jejich společnou akci. Bude se mi po vás všech stýskat.
Milena Opatrná
soudkyně

A teď si představte, jaké by to bylo, kdybyste...

vnitrni_saboteri_13

A tohle všechno se vám povede, když se naučíte pracovat se svými

VNITŘNÍMI SABOTÉRY.

K&J_009

Díky našemu programu nejenže

A díky tomu

Ale hlavně

Z celého srdce Vám oběma děkuji za možnost být součástí této cesty. Moc jste mi pomohli uvědomit si a srovnat své životní priority, myslím, že teď už budu trochu víc shitstorm resistant. 🙂 Jste oba skvělí, perfektně se doplňujete. Díky za tuto společnou cestu.
Jadwiga Navrátil
Bylo to pochodových 8 týdnů. Před kurzem jsem se cítil pořád v presu a napětí. Převládala u mě špatná nálada, strach, vyhoření v práci i doma. Malými krůčky cítím změnu a zažívám si dýchání, všímání si lidí a momentů kolem sebe. Největší aha moment byl uvědomění, nedělat činnosti, práci v režimu autopilota, ale brát je jako zábavu, příležitost a výzvu. Děkuji za to.
Michal Harašta

Vojta Václavík, IT specialista

Darina Husáková, koučka a lektorka EVVO

V rámci programu Vás čeká

Jak bude program probíhat?

  • program začínáme všichni společně v pondělí 2.10.2023, kdy se Vám otevře členská sekce kurzu a uvolní první videolekce;
  • následovat bude čtvrteční živé Q&A setkání na zoomu, kde bude možnost si živě dovysvětlit, co zaznělo ve videolekci, a zároveň odpovědět na Vaše otázky nebo nasdílet naše tipy a zkušenosti z praxe;
  • vždy v pondělí se pak uvolní nová videolekce, po které bude následovat další živé setkání na zoomu ve čtvrtek;
  • k tomu bude otevřena speciální facebooková skupina, kde budeme v průběhu celého programu v průběžném kontaktu, a kde bude možnost sdílet své pokroky, výzvy, úvahy a ptát se na doplňující dotazy;
  • program bude zakončen posledním živým zoom setkáním osmý týden kurzu, kde Vás podpoříme živě finálními tipy a triky pro Vaši vlastní úspěšnou práci se sabotéry.

CENA PROGRAMU: 9.990,- Kč

Kurz je skvelý, vy dvaja ste výborní, objavujem svojho mudrca a sabotéri už tiahnu preč:) Ďakujem, že ste tu pre mňa!
Katarína Visnovcova
Moje VELKE podekovani za to, s jakou energii a motivaci jste vedli kurz Saboteru! Taky klobouk dolu za vasi technickou/organizacni podporu,videa, FB skupiny, Workbook.. atd. Pro me mela nejvetsi silu ta skupina na Zoomu - i pres ten FB to dle me celkem bezelo, ale ziva vysilani (co ja jsme casto mela az ze zaznamu vecer) byly pro me nejsilnejsi - i videa se mnou rezonovala a byla uzitecna. To, ze vy 2 se krasne doplnujete (stylove, nastavenim...) - uz padlo na FB a ja to jen podtrhuju. Díky.
Bára Stemper Bauerová
Díky vašemu kurzu o sabotérech a těmto příspévkům se zvědomňuji a vědomě žiji TADY A TEĎ a opravdu to funguje. Kromě "společenských" problémů se mi nakupily i nepříjemné osobní a zvládám je. Zůstávám "nad věcí". Ještě před čtvrt rokem bych s tím asi hodně bojovala. Takže moc děkuji
Silvana Urbanová:
Díky za kurz. Moje hlavní aha momenty: že jde dělat osobní rozvoj bez nesmyslů kolem, srozumitelně, selským rozumem a velmi přirozeně. A že práce se sebou má ještě další podkapitolu - vliv prostředí a že s ním jde rozumně pracovat. No a pak to připomenutí, že se máme mít rádi. Díky.
Jakub Weiser

Anebo chcete víc?

Pro ty z Vás, kteří se do toho chcete ponořit hlouběji, nabízíme 

 VARIANTU PREMIUM.

varianta PREMIUM zahrnuje:

Cena varianty PREMIUM: 15.000,- Kč

Co o práci s vnitřními sabotéry řekli předchozí účastníci kurzu?

Michaela Onemichlová

Lenka Vojčeková

Chtěla jsem Vám ještě jednou obrovsky poděkovat za krásný přínosný a praktický kurz Sabotérů 🙏. Jsem Vám nesmírně vděčná za cenné informace a praktické typy a rady, které byly v kurzu obsaženy. Díky Vašemu kurzu mi zapadl další velmi důležitý střípek do mé "životní mozaiky" - učím více zvolnit, častěji se zastavit v běžném životě, navnímat samu sebe, své pocity a i své okolí. Jsem si vědoma, že mám před sebou ještě veliký kus cesty, ale za každý jeden malý krůček jsem nesmírně vděčná, vážím si ho a učím se každý takový moment ocenit s vděčnosti a pokorou - toto vnímám jako esenciální pro další posun. Učím se přijímat sebe taková jaká jsem i se svými slabostmi a každou nedokonalost a chybu naopak oslavit a poděkovat jí, že ke mne přišla jako příležitost k dalšímu růstu. Věřím, ze každá náročnější zkušenost, mě má něco nového mě naučit a nepřišla ke mně náhodou, pouze mi zrcadlí, co mám ještě doléčit nebo zpracovat. Velmi Vám oběma děkuji za nádhernou práci, kterou vytváříte 🙏 jste oba úžasní !!
Blanka Frantová
Kristi, Honzi, chtěla jsem vám moc poděkovat za 8 nezapomenutelných, objevných a nesmírně přínosných týdnů. Díky za vaši energii, rozvahu, přirozenost a motivaci. Je to obrovskou přidanou hodnotou kurzu. Já osobně jsem díky němu a vám objevila to, co jsem hledala. Cestu, jak se stát takovým člověkem, jakým jsem si přála být. Seberozvojovým technikám se už nějakou dobu věnuju, ale vždycky jsem šla po povrchu věcí. Teprve váš kurz mě ponořil do takové hloubky mě samotné, do jaké jsem potřebovala nahlédnout, aby se věci začaly hýbat a měnit tím správným směrem. Mým největším aha momentem zůstává uvědomění, že to nejsem já, jsou to jen moji sabotéři, kdo se takto projevuje. A hlavně...že s tím lze pracovat a to dost efektivně!
Sabrina Pasičnyková
Děkuji moc za společnou a velmi přínosnou cestu s vámi všemi i našimi sabotéry. Můj vnitřní klid se zvýšil, najednou mám čas i na věci, které jsem si dlouho nedovolila, protože mě ovládal jakýsi "štváč", který mi namlouval, že něco nestihnu a tudíž za nic nestojím. Nyní žiji víc v přítomnosti a vnímám krásu kolem sebe mnohem hlouběji a intenzivněji než dřív. Podařilo se mi zbavit nutkavého pocitu věčně někoho zachraňovat a také brát břemena druhých na sebe. Kontrolor se uklidnil a já mám více pochopení i soucitu vůči druhým, také už mě přestalo rozčilovat, když někdo neumí to, co už by měl umět, protože jsem to pochopila a pořešila u sebe. Pozornost se mi čím dál více daří obracet k sobě, takže už nemám takovou potřebu sebepotvrzení dostávat zvenku a "už nemusím být všude vidět", což nevyplývá ze strachu, ale z poznání, že vnitřní klid a mír přináší úplně jiné kvality bytí. Daří se mi být v nadhledu a zažívat pocit klidu a bezpečí a uvědomění, že vše, co ke mně přijde je moje, vytvořila jsem si to za jistým účelem a jsem schopná to úspěšně zvládnout. Musím přiznat, že jak se mi do toho kurzu nechtělo a úvodní minikurz mě rozčiloval a brnkal mi na moje "témata", jsem vděčná za ten moment, kdy jsem hned po jeho ukončení poslala platbu a už nebylo úniku. Videa byla přesná, výstižná, cílená přesně na podstatu problému. Délka osmi týdnů mě zpočátku trochu děsila, ale vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla odložit starý způsob života a vydat se novým směrem a naučit se jiné možnosti bytí na této planetě, moje obavy, že vydržím, se rozpustily. Navíc výsledky přicházely velice brzy, takže jsem se vždy těšila na další video a obavy, že nebudu mít čas se mi také podařilo přenastavit. Ještě jednou za vše moc děkuji, uplynulých osm týdnů byla hodně důležitá etapa mého života. Děkuji.
Ivana Stará
Co mi kurz dal? Čas intenzivně věnovaný sobě a práci na sobě. Vnitřní přenastavení. Co mi vzal? Čas na prokrastinaci, nechuť konat a řešit, pocit totálního zamrznutí a bezvýchodnosti některých situací. Dopady: Jemná změna vnitřního přenastavení. Rozpohybování se. Jiný rytmus týdne, dne. Překročení komfortní zóny v rámci práce ve skupině- komentáře, videa. Před pár měsíci bych byla jen ten tichý pozorovatel v pozadí a nezapojovala bych se. Větší klid. Odstup od situací. Umenšení soudce. Zvědomování a zastavování sabotérů a negativních myšlenek a cyklení se v nich. Zastavování zahlcování se informacemi. Mohu se mít ráda za jakýchkoliv okolností. Se sabotéry se mohu dohodnout a dosytit jejich potřeby tak, aby neškodili a spolupracovali. Problémy a události mají řešení. Nemusím ho najít hned. Chuť ho nacházet. Velmi dobrý pocit ze soustavné práce a dotažení kurzu do konce. Může to být i zábava. Jasně, rezervy jsou a je potřeba pokračovat. Velké ocenění za bezpečí a pohodu ve skupině, za vaši opravdovost, jedinečnost, humor a pochopení.
Lenka Vojčeková
Děkuji za společné týdny s Vámi, bylo mi ctí a moooc děkuji za možnost být ve Vaší přítomnosti Poznání svých sabotérů z Vašeho pohledu bylo něco neskutečně trefného a nasměrování na cestu mudrce se mi jeví jako to nej, co mi mohlo přijít do mého současného života Děkuji Pracuji na sobě uz déle a mé heslo je, že v každé události je nějaký dar, jen je nutné si ho vždy najitpojmenovata uvědomit A mé druhé heslo je... žit tady a ted S Vašimi zpřítomňovacími cviky je vše tak nějak mnohem jednodušší a opravdu děkuji za Vaši stálou podporu Také poznání všech sabotérů celkově, mi pomohlo k většímu uvědomění si a nahlížení na ostatní lidičky trochu jinak Jsem si jista, že do budoucna je to to,co mi mé dny naplní především maximální pohodou Kristý a Honzí, děkuji, že jste, a že šíříte klid a všechno to moudro.
Petra Králová
Ten čas ale letí... Ve zpětném zrcátku ... byla to pro mne neuvěřitelná 8 týdenní "Pouť křivých koutů koryt s pádem do moří..." Ale vážně. Mám teď fofr. Dostávám se z té lepkové anemie a stěhuji se k rodičům na Moravu=krok z toxického prostředí, bo "Prostředí vždy vyhrává!" Byl to boj na který jsem soustředila všechny síly, tak jsem sdílení trochu zanedbávala. Před 8 týdny jsem byla hromádka neštěstí, dnes je mi mnohem lépe a těším se na to, co mi život v mém rodné městě nabídne. On zase nějaký mrak přijde, ale nebojím se. (K těm "Modrým Andělům"... já si Vás tak nazvala, díky té jedné shodě s modrými triky v minikurzu. A dnes jsem googlila, co mi to připomíná a koukám: "Potřebujete Modrého Anděla? Nemůžete nebo nechcete řídit? Nemusíte riskovat svůj řidičák, nehodu ani nic dalšího. Bezpečně převezeme Vás i Váš vůz!"😂Ano já Vás potřebovala. Velké Díky mí Modří Andělé, kteří mi zvěstovali, že když budu chtít, uvidím světlo na konci tunelu a pak mám usadit sabotéry a ten svůj zadek zvednout a jít!!! ...Má cesta po světě je zcela má a celá ... jak před sebou bych kulil klubko chtění ... je druhým koncem svíjel do sebezapření, tak celá vždy mi zůstane. Však přímá není. Pouť křivých koutů koryt s pádem do moří..." (Jan Kameník - Cesta ❤) Díky všem sdílným! A hezké zítří všem!!!
Ivana Hrušková
Moc jsem si to s vámi užila 🙂 Osobně se mi líbilo, že videa nebyla příliš dlouhá a ani složitá na pochopení - bylo to dělané takovou lidskou a velmi dobře uchopitelnou formou. Ocenila jsem, že z kurzu měl díky vám člověk pocit "všichni jsme jenom lidi" a i my zažíváme někdy náročnější momenty se sabotéry, ale už víme jak na ně. To, že to nebylo ezo a že jsme se společně mohli zasmát. Super bylo když jste s námi sdíleli i tady vaše situace ze života, jak jste na ně reagovali díky mudrcovi a jak se chovali vaši sabotéři. Hodně jsem si užívala, když se Kristina během zoomu rozpovídala při reakci na nějakou naší otázku - moc se mi líbilo, že to šlo do hloubky a člověk si to velmi živě dokázal představit. A taky jsem si zamilovala příběhu od Honzy "Kdo ví, co je špatné a co je dobré", který si často ve svém životě od té doby připomínám.
Kamila Rybová

Kdo jsme?

Kristina Škrabalová

Kristina vystudovala práva na Karlově Univerzitě a nastoupila do prestižní advokátní kanceláře. Tam na základě maximálního vytížení kompletně vyhořela a jako třešnička na dortu se jí rozpadl její dlouhodobý vztah. V krátké době tak přišla o všechno, co tvořilo její tehdejší realitu. A přišla na to, že tady něco nehraje

Tak se sbalila a odjela do Asie. Nejdřív žila ve Vietnamu, pak se přestěhovala do Himalájí. Tam učila v místní škole a postupně objevovala základy toho, jaké principy vedou k naplněnému a radostnému životu. 

Pak se vrátila do Evropy, absolvovala mezinárodní koučovací výcvik a od té doby ukazuje ostatním, jak dojít ke svým cílům, jak efektivně rozpouštět vlastní limity a jak stavět zdravé základy spokojeného života.

Díky vědomé práci se svými hlavními sabotéry perfekcionistou a hyperdosahovačem si mnohem lépe hlídá své náročné pracovní tempo a místo původního přepracování a zahlcení si reálně tvoří udržitelný life-work balance.

kristina_skrabalova
jan_klapsia

Jan Klapsia

Honza je profesionální kouč, mentor a mental fitness trenér soustřeďující se na koučování v menších a středních firmách a zájemce o osobní růst. Zaměřuje se na talenty, týmové koučování, vztahy a work-life balance.

Je to bývalý technolog, stratég, technický ředitel i ředitel.

Honza je učící se typ, který miluje vzdělávání se a skládá všechny informace a zkušenosti do jednoho obrazu osobního růstu.

Považuje se za člověka, co umí vyslyšet a slyší i to “mezi řádky”, díky čemuž dokáže objevit opravdovou příčinu problému.

Je to hudebník milující rytmus a houpavý groove, který je zároveň na cestě za moudrostí, mudrcovstvím, duchovním růstem.

Má čtyři děti, je podruhé ženatý, a když zrovna nekoučuje a nehraje na kytaru, pomáhá své ženě starat se o koně, které mají ve stáji vedle domu.

Proč Vás chceme naučit
pracovat s Vašimi sabotéry?

Jsme tým profesionálních odborníků v oblasti osobního rozvoje se zkušeností 1500+ hodin reálné práce s klienty.

Potkali jsme se ve výcviku Pozitivní inteligence u Shirzada Chamine, kde jsme se učili základy práce s vnitřními sabotéry a oba byli výsledky této metody nadšení. Záleží nám proto na tom, abychom mohli dál předávat tento návod na jednoduchý trénink k tomu, jak získat ukotvení, stabilitu, pocit klidu a větší nadhled v životě plném změn, tlaků a neustálých požadavků.

Chceme, aby naši klienti byli v pohodě za jakékoliv situace a zvládali změny s nadhledem. A k tomu využíváme hned několik nástrojů z oblasti koučinku a mental fitness.

Protože ano, taky s námi kdysi naši vnitřní sabotéři házeli jako s pytlem obilí. A občas se o to ještě někdy snaží. Ale díky metodám, které jsme se naučili, a které s Vámi chceme sdílet, jsme víc a víc opravdovými pány svého života. A kvalita našich životů se mnohonásobně zlepšila. 

Protože naše sabotérské myšlenky už neovládají nás. Ale my ovládáme je. A to Vás chceme naučit. 

vnitrni_saboteri_16
vnitrni_saboteri_19-2

Ano, to mi dává smysl.
Jdu do toho.

Těšíme se na Vás v kurzu!